Завантаження...

Доставка

  • Published in Budmat
  • Hits: 189
  • Друк, E-mail

Інтернет-магазин «Матеріали для ремонту» не тільки вирішить Ваші проблеми, пов'язані з підбором і купівлею будматеріалів, а й організовує їхню доставку за зазначеною адресою.

Сьогодні нашим покупцям надаємо такі можливості щодо отримання придбаного товару в магазині «Матеріали для ремонту»:

1. Доставка по місту Чернівці

Після уточнення всіх деталей наші менеджери укомплектують замовлені Вами будівельні матеріали і доставлять за вказаною адресою.

Доставка здійснюється автотранспортом фірми протягом доби (з моменту обробки замовлення).

Вартість - 120 грн.

2. Доставка в приміську зону Чернівців (у радіусі 15 км)

Уточнивши всі деталі, наші менеджери сформують і укомплектують замовлені Вами будматеріали і доставлять їх за вказаною адресою.

Вартість доставки - 120 грн. + 10 грн. / км (в один бік).

Ви і самі можете підрахувати приблизну вартість доставки замовлення до Вашої оселі.

Доставка здійснюється транспортом фірми протягом доби (з моменту обробки замовлення).

3. Доставка за межі міста

Вартість доставки Вам повідомить менеджер магазину «Матеріали для ремонту» під час телефонного підтвердження замовлення (залежить вона від кількості замовленого товару та місця розташування замовника).

Доставка здійснюється протягом доби з моменту оплати замовлення.

При необхідності можете скористатися послугою - «Експрес-доставка», тобто доставка Вашого замовлення буде здійснена позачергово. Вартість такої доставки дорожча, ніж звичайна. Деталі можна дізнатись за тел.: (050) 346-38-88, (0372) 55-24-58.

4. Самовивіз

Послуга доставки не є обов'язковою.

Під час оформлення замовлення можете уточнити, що скористаєтеся самовивозом.

Тобто Ви вдома в спокійній обстановці вибираєте необхідний товар потрібної кількості, замовляєте його, погоджуєте всі деталі з менеджером магазину, а потім приїжджаєте до нас за адресою: м. Чернівці, вул. Прутська, 27 і відразу ж після оплати отримуєте замовлення.

Умови виконання доставки

Ви як покупець зобов'язуєтеся прийняти замовлення на ту адресу, яка була Вами зазначена, або забезпечити прийом замовлення товару своїй довіреній особі, або організації.

У разі якщо вказали помилкову адресу при оформленні замовлення і доставка, таким чином, виявилася неможливою, Вам повідомлять про це у найкоротші терміни. Повторна доставка Вашого замовлення на нову адресу можлива, але термін доставки може збільшитись, додаткові витрати сплачуєте Ви.

«Матеріали для ремонту» - з нами легко і комфортно!

Вхід на сайт

зареєструватися