Завантаження...

Статті

Budmat

Асортимент продукції магазину

 • Автор: Super User
 • Категорія: Budmat
 • Перегляди: 245

Інтернет-магазин «Матеріали для ремонту» легко і комфортно допоможе вирішити Вам питання щодо купівлі будівельних матеріалів у Чернівцях.

А саме:

 • у нашому магазині Ви знайдете будматеріали від провідних європейських і українських компаній, та їхніх постачальників, які задовольнять будь-які, навіть найвибагливіші смаки за доступними складськими цінами,
 • пропонуємо великий вибір продукції - від будівельних сумішей до різних кріплень, ознайомитися з яким можна в каталозі товарів (з їхніми характеристиками, описом). Наша мета, використовуючи новітні технології, запропонувати відвідувачам інтернет-магазину «Матеріали для ремонту» якомога ширший вибір товарів. Щоб купити будівельні матеріали могли у зручний час, в зручному місці,
 • купити будматеріали можна не виходячи з дому чи офісу. Звернувшись до нас, Ви заощадите не тільки гроші, але і свій час та нерви. Адже Вам не має потреби кудись їхати чи йти, все що потрібно – зайти на наш сайт, вибрати потрібний товар і оформити замовлення.

Купити будматеріали в інтернет-магазині «Матеріали для ремонту» - це економна, вигідна й оперативна послуга придбання якісних товарів для будь-якого ремонту.

Акцент нашої торгівлі зосереджено на реалізації будівельних виробів для внутрішнього оздоблення приміщень (кімнати, ванної, кухні, офісу та ін.).

Детальніше

Про нас

 • Автор: Super User
 • Категорія: Budmat
 • Перегляди: 206

Затіяли вдома ремонт чи, може, Ви - керівник ремонтної бригади? Шукаєте де дешевше купити якісні будматеріали в Чернівцях або з ким можна взаємовигідно співпрацювати? Незалежно від обсягів і цілей покупок, в інтернет-магазині «Матеріали для ремонту» Ви знайдете саме те, що потрібно для будь-якого ремонту за доступними цінами. Ми пропонуємо чесні і вигідні умови співпраці як роздрібним, так і гуртовим покупцям будівельних матеріалів.

Немає потреби витрачати свій час, нерви і гроші на відвідування різних магазинів або ринків з продажу будматеріалів, прицінюватися, уточнювати наявність необхідної кількості товару, думати, яким транспортом доставити його додому. Всі товари, які Вам потрібні для косметичного, комплексного, стандартного або елітного ремонту, можна знайти у нас на сайті.

«Матеріали для ремонту» - це правильний напрям у сучасному ремонтному і будівельному середовищі. Вибираючи наш магазин будівельних матеріалів, Ви заощадите не тільки час, але і гроші.

Ми постійно і наполегливо працюємо над тим, щоб поєднання ціни та якості продукції приємно здивувало кожного покупця і відповідало їхнім вимогам.

Детальніше

Доставка

 • Автор: Super User
 • Категорія: Budmat
 • Перегляди: 179

Інтернет-магазин «Матеріали для ремонту» не тільки вирішить Ваші проблеми, пов'язані з підбором і купівлею будматеріалів, а й організовує їхню доставку за зазначеною адресою.

Сьогодні нашим покупцям надаємо такі можливості щодо отримання придбаного товару в магазині «Матеріали для ремонту»:

1. Доставка по місту Чернівці

Після уточнення всіх деталей наші менеджери укомплектують замовлені Вами будівельні матеріали і доставлять за вказаною адресою.

Доставка здійснюється автотранспортом фірми протягом доби (з моменту обробки замовлення).

Вартість - 120 грн.

Детальніше

Вхід на сайт

зареєструватися